Ako vrátiť tovar

Veríme, že náš tovar je podľa Vašich predstáv a že si z našej širokej ponuky dokáže vybrať každý.

Avšak v prípade, že chcete tovar vrátiť, vždy je potrebné nás kontaktovať e-mailom na info@fixel.sk. Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od zakúpenia, kedy lehota začína plynúť nasledujúcim dňom po dni prevzatia tovaru. Nakoľko nám však záleží na Vašom názore a chceme sa zlepšovať, budeme radi, ak by ste nám Váš dôvod zdelili.

Pokiaľ ste tovar zakúpili ako firma alebo podnikateľ, snažíme sa výjsť v ústrety aj v tomto prípade, no o výsledku rozhodneme vždy na základe posúdenia výrobku.

Tovar je potrebné nám zaslať na adresu Fixel SK s.r.o., Talinská 9, 040 12, Košice. Tovar posielajte vždy v čo najlepšom stave ako ste ho preberali, teda úplný, nepoškodený, čistý a v originálnom obale spolu s vyplneným formulárom, ktorý nájdete tu: Odstúpenie od zmluvy.

Za prípadné poškodenie si môžeme účtovať poplatky spojené s nákladmi vynaloženými na uvedenie tovaru do pôvodného stavu.

Náklady spojené s vrátením tovaru preplatíme spolu s cenou za tovar. Preplácame poplatky za vrátenie na základe Vami zaslaného dokladu, najviac však vo výške najlacnejšej formy dopravy na našom e-shope.

Platbu zasielame na bankový účet, ktorý nám, prosím, uveďte v e-maili a formulári Odstúpenie od zmluvy.

Peniaze odošleme na základe doručeného tovaru na našu adresu. Pre prípadné urýchlenie nám môžete zaslať doklad o zaslaní tovaru e-mailom.

Získajte 5% zľavu - prihlásením sa na odber newslettera ostanete informovaní

Potrebujete poradiť pri výbere?
Kontaktujte nás.