Marketing

Okrem širokej ponuky kancelárskych potrieb, čistiacich prostriedkov, pomôcok do kuchynky a rôznych druhov tlačív Vám prinášame aj možnosť efektívnym a elegantným spôsobom zviditeľniť Vašu firmu. Marketing sa dnes veľmi často spája s online formou reklamy no nieje to všetko. Klasická forma reklamy ako tlačená reklama, polepová reklama a aj billboardy sú stále veľmi obľúbenou formou marketingu. Prečo nevenovať svojmu vernému zákazníkovi reklamný predmet s Vaším logom alebo potlačou? Vyberte si z širokej škály možností, ktorú Vám prinášame pod jednou strechou.

Grafické štúdio:
Logá, Dizajn manuály, Grafické návrhy, 3D Vizualizácie, Webdizajn, Firemná identita

Digitálna a ofsetová tlač:
Vizitky, Pozvánky, Plagáty, Brožúry, Letáky, Obaly na dokumenty, Etikety, Kalendáre

Veľkoplošná tlač:
Billboardy, Bigboardy, Megaboardy, Citylighty, Reklamné tabule, Samolepky, Fólie, Bannery, Meshe, Rollupy, Promo stolíky, Textílie/vlajky

Branding áut a komerčných priestorov:
Firemné vozidlá, Električky, Autobusy, Kamióny, Svetelné reklamy, 3D reklamy

Tlač a laser na neštandardné materiály:
Drevo, Kameň, Kappa, Kartón, Kúpelňový obklad, Microonda, Opál plech, Plexisklo, PVC

Tlač na textil a reklamné predmety:
Tričká, Bundy, Vesty, Perá, Hrnčeky, Rôzna keramika

TVORÍME ‎| TLAČÍME | RIEŠIME

Grafické štúdio, Digitálna a ofsetová tlač, Veľkoplošná tlač, Branding áut a komerčných priestorov, Tlač a laser na neštandardné materiály, Tlač na textil a reklamné predmety

Vizitky

Firemná identita, alebo odbornejšie "branding", je najdôležitejšia časť marketingu Vašej firmy. Odlíšte sa od svojej konkurencie. Dajte svojej firme jej unikátnu tvár, podľa ktorej si Vás Vaši klienti zapamätajú.

Vizitky

Billboard

Jednoznačne najzreteľnejšia forma offline reklamy. Správny billboard musí odkomunikovať hlavnú myšlienku za menej ako 5 sekúnd.

Billboard

Olepy

Pohyblivá forma reklamy alebo billboard na kolesách, ako to u nás nazývame. Polep je tvorený z kvalitného materiálu, ktorý prežije nejednú kúpeľ, či nepresnú predpoveď počasia :)

Olepy

Potlač a ražba

Skvelá forma firemnej prezentácie pre Vašich zamestnancov alebo tiež vhodné ako darček pre Vašich klientov.

Potlač a ražba

Brožúry

Ak chcete svojich potenciálnych klientov osloviť, či informovať pomocou stručného textu a série obrázkov, neexistuje lepšia forma v offline svete.

Brožúry

Logo

Reprezentuje tvár Vašej firmy. Je to najpodstatnejšia časť firemnej identity. Správne logo by malo vystihovať a odkomunikovať charakter danej firmy. Súčasťou loga býva Dizajn manuál, ktorý obsahuje všetky podstatné informácie o firemnej identite.

Logo

Vlastná tlačovina

Ak ste hotel, ktorý potrebuje izbové karty, alebo reštaurácia bez kvalitne spracovaného jedálneho lístka, neváhajte nás kontaktovať. So všetkým Vám pomôžeme.

Vlastná tlačovina

Olep priestorov

Chcete aby Vás ľudia ľahko našli alebo len vyniknúť medzi ostatnými? Potom je toto riešenie "must have".

Olep priestorov

Exteriér Vašej firmy

Veľkoformátové bannery a meshe ‎ Polepy vozidiel ‎ Polepy ‎ priestorov ‎ 3D logo ‎ Billboardy ‎ Citylighty ‎ Beach flagy ‎ Svetelné reklamy - Tabuľky s označením

Exteriér Vašej firmy

Interiér Vašej firmy

Vizitky ‎ Roll-upy ‎ Obaly na dokumenty ‎ ‎ Hlavičkový papier ‎ ‎ Kľúčenky ‎ ‎ Perá ‎ ‎ Diáre ‎ ‎ Tričká, Vankúše,... ‎ ‎ Papuče ‎ ‎ Šálky ‎ ‎ Reklamné predmety rôzneho druhu

Interiér Vašej firmy

Vyzitite viac

Vzhľadom na fakt, že každá firma, inštitúcia, zariadenie či človek má svoju vlastnú predstavu a niečo, čo vystihuje danú situáciu, je každá ponuka strojená presne na mieru Vašim požiadavkám. Nie je teda možné cenovo generalizovať ponuku. Preto ak potrebujete podrobnejšie informácie, neáhajte nás kontaktovať a vypovedať nám, čo by sa Vám páčilo.