O nás

Ak hľadáte kvalitu, dostupnosť a profesionálne služby na jednom mieste, ste tu správne! V ponuke internetového obchodu FIXEL nájdete bohatý sortiment produktov, ktorými zabezpečíte plynulý a bezproblémový chod Vašej kancelárie alebo domácej pracovne. Nakupujte bezpečne z pohodlia domova a zverte sa do rúk profesionálom. 

Vyberte si z našej najširšej ponuky kancelárskych potrieb, kancelárskeho nábytku, hygienických, upratovacích prostriedkov, kuchynských a technologických výrobkov a mnoho ďalších. 

Väčšinu z našich produktov máme skladom a spravidla ho doručejeme do 48 hodín od prijatia úhrady. Dopravu zabezpečujeme po celom Slovensku v hodnote 3,9€, objednávky nad 100€ doručujeme zadarmo. 
S výberom toho najlepšieho pre Vás sme Vám neustále k dispozícii a Vaše otázky zodpovieme v čo najkratšom čase. 
V prípade objednania produktov z kategórie "Tlačivá" v hodnote nižšej ako 100€, bude účtovaná doprava vo výške 5,4€.

Prajeme príjemný nákup.

fixel.sk
___________________________________________________________________________________________________________________________________

Váš názor je pre nás dôležitý - dajte nám vedieť, čo si o nás myslíte a vyplnte nám krátky dotazník, aby sme vedeli, ako sa môžeme ďalej zlepšovať. Dotazník spokojnosti - fixel.sk"

Získajte 5% zľavu - prihlásením sa na odber newslettera ostanete informovaní

Potrebujete poradiť pri výbere?
Kontaktujte nás.