Partnerský Fixel program - poďte s nami!

Vitajte v partnerskom Fixel programe nášho eshopu Fixel.sk, kde vernosť neostáva bez odmeny. Vytvorili sme tento program s cieľom ešte viac oceniť našich zákazníkov. Ceníme si každého zákazníka a vždy veľmi radi vidíme, keď sa ku nám vráti. Je to známka spokojnosti, ktoré je pre nás najlepšie možné hodnotenie. Preto sme sa rozhodli Vám poskytnúť ďalšie výhody ako poďakovanie za Vašu spokojnosť.


Ako to presne funguje:

1. Registrácia a okamžité výhody:
Staňte sa FIXELÁKOM. Jednoducho sa zaregistrujte na našom eshope a staňte sa členom Fixel programu. Registráciu odporúčame vykonať ešte pred nákupom aby ste výhody čerpali ihneď. Vykonať ju môžete kliknutím na tlačidlo “Registrovať” v pravom hornom rohu stránky alebo kliknutím na tento odkaz - REGISTROVAŤ


Registráciou získavate okamžitú zľavu 1%, ktorú môžete použiť ihneď a bez čakania! Po registrácii a vždy po ďalšom prihlásení sa Vám zobrazia priamo Vaše nové ceny. Zľava sa nemusí vzťahovať na všetky typy produktov a teda vždy platí cena produktu, ktorú vidíte po prihlásení.

2. S partnerstvom rastie aj zľava:
Registrovaní fixeláci, naši partneri, získavajú výhody na základe celkového obratu za posledných 12 mesiacov. Pravidelnými nákupmi na našom eshope sa Vám budú zbierať potrebné čiastky, aby ste postupovali v rebríčku vyššie a vyššie. Tieto zľavy nie sú jednorázové. Uplatňujú sa na každý nákup po celý čas, kedy spĺňate podmienky jednotlivých úrovní. No jedno máte isté, ako registrovaný fixelák vždy budete mať nejakú zľavu. 

Zľavy sa odvíjajú od obratu za posledných 12 mesiacov, teda od celkovej čiastky, ktorú ste  u nás zaplatili. Zrátavajú sa Vám všetky objednávky za posledný rok.

Úrovne zliav sú nasledovné:
1% zľava - od 0€
2% zľava - od 200€
3% zľava - od 500€
4% zľava - od 900€
5% zľava - od 1400€
6% zľava - od 2000€
7% zľava - od 3000€
8% zľava - od 5000€

Prečo by ste mali byť s nami:

- Ceníme si Vašu vernosť a spokojnosť:
Ceníme si, že ste si vybrali práve nás, a preto Vám chceme za vašu vernosť poďakovať.

- Rastúce zľavy:
Čím viac nakupujete, tým viac ušetríte. Vaše zľavy sa budú pravidelne aktualizovať podľa Vášho obratu a vždy po prihlásení uvidíte svoje aktuálne ceny. S každým nákupom sa Váš profil prispôsobuje, zabezpečujúc, že Vaše zľavy rastú a Vy môžete očakávať ďalšie výhody aj do budúcna.

- Špeciálne akcie a ponuky:
Aby sme váš nákupný zážitok ešte spríjemnili, do budúcna pre Vás pripravujeme špeciálne akcie a ponuky, ktoré budú dostupné len pre členov partnerského Fixel programu. Pri registrácii svojho mailu na odber noviniek získate prehľad o týchto akciách a zároveň aj jednorazovú zľavu vo výške 5% na ďalší nákup.. 

- Vlastný profil:
Zaregistrovaní členovia majú vytvorený vlastný profil, svoju zónu, kde si môžu spravovať svoje údaje, zadať a editovať svoje adresy, môžu sledovať svoje objednávky, obrat, výšky zliav alebo aj výšku partnerskej zľavy nášho Fixel programu.

Registrácia na fixel.sk nie je len o nákupe, ale o vytváraní vzťahu, kde každý Váš nákup je jedinečný a dostatočne ocenený či už rôznymi formami odmien ale hlavne individuálnym prístupom. Chceme aby ste pri každom Vašom nákupe pociťovali pohodu a istotu, že v tom nieste sami.

Ďakujeme, že ste našim PARTNEROM. 

S pozdravom,
Ján Šteiner
konateľ spoločnosti Fixel SK s.r.o.
Partnerský Fixel Program