Overené zákazníkmi HeurékaHľadáte spoľahlivý internetový obchod? Ste tu správne: Sme overení!!!

Vďaka Vám a Vašej spokojnosti sme dosiahli spoločný úspech, ktorý Vám odpovie na Vašu otázku ohľadom dôveryhodnosti nášho e-shopu. Veľmi nás teší, že naši už aktuálni zákazníci dali svetu vedieť, že aj my patríme medzi e-shopy, ktorým záleží na svojich zákazníkoch. Vďaka Vaším hodnoteniam sa aj zákazníci, ktorí u nás ešte nanekúpili, dozvedia, že ich nákup je v bezpečí. Váš e-shop FIXEL získal prestížny certifikát spokojnosti od Heuréky - Overné zákazníkmi.

Každý e‑shop, ktorý je na Heureke, sa môže nechať ohodnotiť svojimi zákazníkmi. Vždy, keď v takomto e‑shope nakúpite, príde vám krátky dotazník, kde vás poprosíme o zhodnotenie spokojnosti s nákupom. Takýto dotazník Vám príde aj po nákupe na stránke www.fixel.sk


Už ste u nás nakupovali?
V prípade, že ste u nás už niekedy nakúpili, ďakujeme Vám za Vašu prieazeň a veríme, že všetko prebehlo v poriadku. Vaša recenzia môže prispieť aj ostatným zákazníkom v rozhodnutí nakúpiť. Neváhajte preto zanechať spätnú väzbu, ktorá je pre nás dôležitá.
Napokon, certifikát sme získali hlavne vďaka Vám a Vášmu názoru, za čo ďakujeme.

Ešte ste nemali príležitosť u nás nakúpiť?
Na základe získaného certifikátu si môžete byť istí, že nákup je bezpečný a služby robíme najlepšie ako vieme. Vaše požiadavky sú pre nás prioritou a každý klient získava osobitý prístup. Nakúpte na našom e-shope a pridajte sa do komunity spokojných zákazníkov. Váš názor je pre nás taktiež dôležitý, zdieľajte ho s ďaľšími nakupujúcimi.

Získajte 5% zľavu - prihlásením sa na odber newslettera ostanete informovaní

Potrebujete poradiť pri výbere?
Kontaktujte nás.